Головна » 2014 » Травень » 5 » Фотограф на хрестини

11:30
Фотограф на хрестини

Хрестини відносяться до чи не найбільш значимих подій в житті людини, адже така відбувається лише раз. Цей релігійний обряд, таїнство, і якщо можна так сказати - перший серйозний крок до християнського життя дитини, багатьом батькам хотілося б зберегти на фотографіях. Саме фотографії здатні передавати атмосферу того прекрасного дня і оживлювати спогади найменшими деталями.

Зараз майже у кожного є можливість зробити фотознімки для сімейного альбому, але фотозйомку хрестин краще довірити професійному фотографу. Чому? Зйомка завжди потребує від фотографа великої уваги до деталей, а також пильності. Різні ракурси, ключові моменти таїнства, емоції хрещених батьків та присутніх - це все робота фотографа, який повинен бути відсторонений в емоційному плані від дійства, бути спостерігачем, а не учасником.

Зазвичай у храмах недостатньо освітлення для отримання якісних фотографій, тому там фотозйомку потрібно проводити професійною технікою із застосуванням світлосильної оптики. Не всюди можна застосовувати додаткове освітлення, і не завжди доречно.

Замовити послуги фотографа на хрестини, а також на весілля можна за номером 0954733578 , або надіславши приватне повідомлення на  пошту photoserge@ukr.net , у соц. мережах http://vk.com/id224201491Переглядів: 330 | Додав: VMan | Теги: фотограф на хрестини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0